Rask levering
Til kassen
Totalt: 0
Meny

Logg inn

Handlekurv / 0 produkter

Handlekurven er tom

Usikker på hvor du skal starte?
Se våre nyheter
TOTALT 0,-
Rask levering | Stort utvalg!

Konkurransevinnere 2022

Vinnere må sende mail til post@lovenorway.no med sin adresse og mobilnummer :)
Vinnere må melde fra innen 1 mnd etter trekning.


20. september: Vinner av oppblås pepperkakemann ble Isabel Vist
26. august: Vinner av valgfri turbukser ble Ellen Pedersen
24. august: Vinner av hengestol ble Per Henning Gjuvsland
19. august: Vinner av hoppetau med teller ble Øystein Enger
14. august: Vinner av hengekøye med stativ ble Benge Aae Havik
11. august: Vinner av romantisk hengekøye ble Anne Helene Røkke
15. juli: Vinner av romantisk hengekøye ble Rolf Dalgård
12. juni: Vinner av Paninimaker ble Mai Vigdis Solvik
7. juni: Vinner av romantisk hengekøye ble Turid Skundberg Syversen
26. mai: Vinner av romantisk hengekøye ble Eva Langlie
28. april: Vinner av rosa hageredskap ble Tone Dahle
28. april: Vinner av Ryperanden festdrakt ble Lena Jonsbråten Ebbesen
28. april: VInner av Peppy Pups ble Rolf Dalgård
21. april: Vinner av paviljong ble Bente Resell
23. mars: Vinner av dobbel airfryer ble Tonje Marie Johnsen
16. mars: Vinner av rosa hageredskap ble Hilde Bergdahl
15. mars: Vinner av pakke med 4 ladekabler ble Cathrine Hofstad
27. februar: Vinner av bluetooth høyttaler ble Natty Huitfeldt
26. februar: Vinner av jutetau med ledlys ble Katrine Olsen Rustadstuen
24. februar: Vinner av hoppetau ble Gerda Pedersen
16. februar: Vinner av Islender genser ble Anne Henriksen
13. febuar: Vinner av rutet flanellskjorte ble Hilde K. Lyngstadaas Naas
8. februar: Vinner av rosa hageredskap ble Alis Olsen
8. februar: Vinner av isbrodder med wire ble Ann-Karin Svåsand
25. januar: Vinner av bilderamme for tegninger ble Sindre Ferkingstad
23. januar: Vinner av rosa hageredskap ble Natti Huitfeldt
23. januar: Vinner av Kaste lykt ble Ane-Lill Støa
19. januar: Vinner av drikkebelte fra Craft ble Frode Losvik
18. januar: Vinner av isbrodder ble Anne Helene Røkke
17. januar: Vinner av rosa hagesett ble Lena Gabrielsen
15. januar: Vinner av Pop Its ble Liss Thomassen
13. januar: Vinner av turbukse ble Kamilla Ellingsen Røksland
12. januar: Vinner av isbrodder ble Tommy Sæbø
10. januar: Vinner av gjennomstrømmingsvarmer ble Frøydis B. Neprud
8. januar: Vinner av isbrodder ble Egil Langemyr
6. januar: Vinner av dekortau på 3 meter ble Gerd Aunan