Rask levering
Til kassen
Totalt: 0
Meny

Logg inn

Handlekurv / 0 produkter

Handlekurven er tom

Usikker på hvor du skal starte?
Se våre nyheter

Vi anbefaler

Til kassen
Total: 0,-
Rask levering | Stort utvalg!

Konkurransevinnere 2021

Vinnere må sende mail til post@lovenorway.no med sin adresse og mobilnummer :)
Vinnere må melde fra innen 1 mnd etter trekning.

28. september: Vinner av rampenisse ble Trine Lise Svendsen
27. september: Vinner av gavekort på kr 500 etter Sotra boligmesse ble Ståle Danielsen
27. september: Vinner av te julekalender ble Mette Strømsrud Hansen
27. september. Vinner av Boil in Box ble Borgny Haukenes
24. september: Vinner av Popit brettspill ble Lene Bergheim Nilsen
23. september: Vinner av mobilstand ble Sara Buljo
22. september: Vinner av  Popit Pennal ble Bente Korsand
22. september: Vinner av nisseboxer ble Aud Karin Røttereng
21. september: Vinner valgfri rampenisse ble Cecilie Foss
20. september: Vinner av Roulette ble Jan Ottar Tysse
17. september: Vinner av tekalender ble Stine Halvorsen
16. september: Vinner av Popit pennal ble Tor Egil Erichsen
15. september: Vinner av flaskelås ble Lene Almdahl
14. september: Vinner av juleboxer ble Tom Sveum
13. september: Vinner av bestikk klokke ble Grethe Hanevig
12. septmeber: Vinner av nisse vinbukse ble Bjørn Fardal
10. september: Vinner av 2.7 meter dekortau ble Ingvild Tafjord
9. september: Vinner av Popit pennal ble Sissel Funderud
8. september: Vinner av valgfri vare herfra: 
https://bit.ly/2X6BKnn ble Aud Karin Røttereng
8. september: Vinner av Rampenisse ble Monica Karin Schulz

7. september: Vinner av bilderamme for barnetegninger ble Kristin Nordstrand
5. september: Vinner av mikrofon med bluetooth ble Kjerstin Fretheim
3. september: Vinner av dekortau på 2.7 meter ble Jane Aastorp-Raaden
2. september: Vinner av Popup hengekøye ble Gunnar Larsen
1. september: Vinner av vinholder ble Hanne Kringen
31. august: Vinner av lyslenke med dekorballer ble Anne Svalestad
30. august: Vinner av 4 pk Pop Its ble Mari Johansen Kvalvik
27. august: Vinner av 3 solcelle lamper ble Kirsten Grimstvedt
26. august: Vinnere av munnbind ble Grete Hegle, Reidar Eriksen og Jorunn VIken Konglevoll
25. august: Vinner av dekortau på 4,9 meter ble Tove Irene Kulseth
23. august: Vinner av hengestol ble Trine Jeanette Isaksen
22. august: Vinner av krabbesett ble Janne Merete Bratland
20. august: Vinner av Porsche vinterdress ble Anne Svalestad
19. august: Vinner av 4,9 meter dekortau ble Astri Fjellanger
17. august: Vinner av dekorlykt ble Ann Karin Jobotn
16. august: Vinner av dekortau ble Turid Janne Jenssen Dahl
14. august: Vinner av skiferfat ble Liv Anker-Pedersen
12. august: Vinner av 50 pk munnbind ble Gunnar Larsen
11. august: Vinner av valgfritt solseil ble Kari B Skåleskog
9. august: Vinner av bilderamme for barnetegninger ble Sandra Fjelle
7. august: Vinner av rosa verktøysett ble Siw Hansen
5. august: Vinner av 8 pk Pop Its ble 
Bente Kaveldiget
3. august: Vinner av valgri hengekøye ble Evy Sundström
28. juli: Vinner av Pop Its 8 pk ble Karin Melø Henriksen
23. juli: Vinner av Pop up hengekøye Thea Alinde Brenne
16. juli: Vinner av dobbel hengekøye ble Jeanette Sjødin
15. juli: Vinner av mobilstand ble Anita Holte
14. juli: Vinner av 8 pk Pop Its ble Solveig Grimsbo Sletten
13. juli: Vinner av popup hengekøye ble Harald Pedersen
12. juli: Vinner som tippet rett EM-resultat ble Nina Kristensen. Hun vant Popup hengekøye.
11. juli: Vinner av en foldbar hengestol ble Linda Aas Solbakk
9. juli: Vinner av 8 pk Pop Its ble Anya Camilla
8. juli: Vinnere av powebanker ble:
 - Runar Torsvik

- Kihm Andersen
- Therese Mikkelsen
- Kjellrun V. Fjelstad

7. juli: Vinner av oppblåsbar påfugl ble Astri Fjellanger
6. juli: Vinner av ugressfjerner ble Tommy Myren
5. juli: Vinner av popup hengekøye ble Irina Kirichok
3. juli: Vinner av toastjern ble Hege bjørk
2. juli: Vinner av strandhåndkle ble Anne Lise Buran Dahle
1. juli: Vinner av 12 pk hånddesinfeskjon + skiferfat ble Stine Sagstad
29. juni: Vinner av popup hengekøye ble Marianne A Hansen
29. juni: Vinner av 4 pk Pop its ble Maiken Katrin Stavn
28. juni: Vinner av gavekort på kr 300 til sommerleker ble Natty Huitfeldt
25. juni: Vinner av stranhåndkle ble Tove Mauring
24. juni: Vinner av 8 pk Pop It ble Grete Strand
23. juni: Vinner av Boil in Box ble Roger Igelkjøn
21. juni: Vinner av 4 pk Pop Its ble Christine Holgersen Meling
20. juni: Vinner av gavekort på kr 5000,- på sommerleker ble:
 Torunn Samuelsen
Vaksdal Frivilligsentral fortjener det virkelig. Skal ha mange kjekke aktiviteter for alle unge mellom 0-100 i sommer ⛱️🏝️


20.juni: Vinner av 4 pk Pop It ble Cecilie Holsen
19. juni: Vinner av solseil er ble Kari Ludvigsen
19. juni: Vinner av glitrende badering ble Vibeke Haugen
17. juni: Vinner av bilderamme for barnetegninger ble Caroline Olsvik
17. juni: Vinner av stranhåndkle med hette ble Hege K Stub
16. juni: Vinner av 8 pk med Pop Its ble Randi Kjernlie
15. juni: Vinner av skifer hjertefat ble Turid Woldmo
14. juni: Vinner av solseil Joakim Johnsen
13. juni: Vinner av pizzaovn ble Frank Ekeberg
13. juni: Vinner av powerbank ble Grete Avseth
12. juni: Vinner av 4 pk med Pop It ble May Liss Bergum
10. juni: Vinner av strandhåndkle ble Ingeborg Norsted
9. juni: Vinner av 9 pk Pop It ble Camilla Engelsjord

8. juni: Vinner av powerbank ble Sissel Ilaug Guldahl
7. juni: Vinner av strandveske ble Marita Johansen
4. juni: Vinner av hengestol ble Inger Marie Persdatter Johansen
3. juni: Vinner av strandhåndkle ble Thale Valli-Rygg
2. juni: Vinner av gavekort på kr 300 på badeleker ble Gunnar Larsen
1. juni: Vinner av Piknikkpledd ble Monica Brubak
31. mai: Vinner av 4 pk pop Its ble Stine Romøren
30. mai: Vinner av strandhåndkle ble Linda Cathrin Pedersen
28. mai: Vinner av 9 pk Pop It Fidgets ble Veronica Johansen
27. mai: Vinner av bilderamme for A4 tegninger ble Hilde Antonsen
26. mai: Vinner av 4 pk Pop It Fidgets ble Rita Sundet
25. mai: Vinner av skrapekart ble Gro Kåsmoli
24. mai: Vinner av gavekort på kr 300 til sommerleker ble Bodil Steinhaug Stigen
23. mai: Vinner av 9 pk Pop It Fidgets ble Thomas Tverberg
21. mai: Vinner av dekorlys i jute ble Anita Aavik
20. mai: Vinner av 50 pk munnbind ble Marianne Resell
19. mai: Vinner av skiferfat hjerte ble Sonja Viktora Erikstad
16. mai: Vinner av Boil in Box ble Linda-Merethe Dysvik
14. mai: Vinner av solseil ble Beate Kjevik
13. mai: Vinner av Boil in Box ble Eva Langlie
12. mai: Vinner av valgfri hengekøye ble Sissel Elvebakk
11. mai: Vinner av pizzasett ble Stian Garvik
10. mai: Vinner av dekorape ble Hilde Frosk
9. mai: Vinnere av Pop it Fidgets ble Anita FIvesdal, Roger Igelkjøn, Julia Aga
7. mai: Vinner av 50 pk munnbind ble Elsa Serigstad, Malin Arntsen, Kjetil Enlien
6. mai: Vinner av solseil ble Kari Hellesfjord
5. mai: Vinner av skifer fat ble Maud Solberg
4. mai: VInner av Huawei badevekt ble Christina Maria Pedersen
2. mai: Vinner av valgfri hengekøye ble Sissel Elvebakk
29. april: Vinnere av 50 pk munnbind ble Ninabeth Buraas-Kristiansen, Arne Gaare og Erik Haug
27. april: Vinner av solseil ble Camilla Engelsjord
26. april: Vinner av dekortau i jute ble Helga Jonassen
26. april: Vinner av Popit Fidget ble Anita Lien
21. april: Vinner av bilderamme for barnetegninger ble Kristine Hauge
20. april: Vinner av rosa verktøysett ble Linda Vanek
20. april: Vinner av gavekort på kr 300 til badeleke ble Sissel Hobberstad
18. april: Vinner av gavekort på kr 1000 ble Arild Hegerberg
16. april: Vinner av hjerte skiferfat ble Elin Bondhus Holmedal
14. april: Vinner av Popit Fidgets ble Aina Moen
12. april: Vinner av valgfri hengekøye ble Svanhild Østby
11. april: Vinner av Popit fidget ble Silje Wethal-Hansen
10. april: Vinner av solseil ble Grethe Hegle
8. april: Veronica Arnesen vant munnbind
6. april: Vinner av romantisk hengekøye ble Ann-Christin Nystrand
5. april: Vinner av gavekort på kr 1500,- ble Odd Magne Hetlelid
4. april: Vinner av valgfri hengekøye ble Tina Skrefsrud Moe
29. mars: Vinner av popup hengekøye ble Dag Erik Helland
28. mars: Vinner av popit fidget ble Kenneth Johansen
26. mars: Vinner av hengekøye ble Kim Seljeseth
26. mars: Vinner av flaskelås ble Karina Johnsen
23. mars: Vinner av forkle ble Arne Pedersen
22. mars: Vinner av popit fidget ble Iryna Kiricho
17. mars: Vinner av dekoregg ble Bente Resell
17. mars: Vinner av Huawei smart badevekt ble Per-Christian Ynwa Larsen
16. mars: Vinner av hjerte skiferfat ble Jane Aastorp-Raaden
12. mars: Vinner av isbrodder ble Eva Abrahamsen
11. mars: Vinner av 50 pk munnbind ble Anne Karin Karlsvik
9. mars: Vinner av flytende stol ble Monica Haaland Bogdanoff
3. mars: Vinner av munnbind ble Ebbe Hornemann
2. mars: Vinner av hjerte skiferfat ble Mette Vinje
25. februar: Vinner av 5 skioppheng ble Elisabeth Mellembråten

23. februar: Vinner av smittevernpakke ble Reidar Eriksen
21. februar: Vinner av Hardangersnipa festdrakt ble Svanhild Oen Torsvik
20. februar: Vinner av 5 skioppheng ble Tordis Larsen
19. februar: Vinner av underskjørt til bunad ble Margaret Selstad
17. februar: Vinner av klistremerke til egg ble Wenche Nilsen
16. februar: Vinner av Porsche vinterdress ble Anne Karin Grytdal
16. februar: Vinner av 50 pk munnbind ble Jorunn AIna Holmen Fredriksen
15. februar: Vinner av Huawei smart badevekt ble Lisbeth Nyborg Viklund
12. februar: Vinner av isbrodder ble Tine Martinsen
10. februar: Vinner av 5 stk skioppheng ble Vidar Aspenes
9. februar: Vinner av Porsche vinterdress ble Kari Rullestad
9. februar: Vinner av panelovn ble Kjell Maberg
8. februar: Vinner av isbrodder ble Jorhild Bjelde
7. februar: Vinner av 50 pk Rebi munnbind ble Svein Harald Haugland
4. februar: Vinner av 50 pk munnbind ble Maria Victoria Lund-Pedersen

2. februar: Vinner av vinterdress ble Stein Alvsaker Helleland
2. februar: Vinner av isbrodder ble Anita Berg
31. januar: Vinner av hengestol ble Sonja Viktoria Erikstad
30. januar: Vinner av panelovn ble Eva Andersen
28. januar: Vinner av brodder til sko ble Siren Eide
23. januar: Vinner av reflekterende sekk ble Elin Lehtiniemi

22. januar: Vinner av isbrodder ble Line Kristiansen
21. januar: Vinner av 21.21.21 konkurranse ble Lene Anette Dahl
17. januar: Vinner av copper inside munnbind ble Louella Mekes
15. januar: Vinner av Apple airpods ble Anne Lene Henriksen
7. januar: Vinner av intco munnbind ble Tina Tomassen
6. januar: Vinner av Copper inside munnbind ble Elise Sageng

 

Produktet du valgte er lagt i handlekurven