Rask levering
Til kassen
Totalt: 0
Meny

Logg inn

Handlekurv / 0 produkter

Handlekurven er tom

Usikker på hvor du skal starte?
Se våre nyheter

Vi anbefaler

Til kassen
Total: 0,-

Konkurransevinnere 2020

Vinnere må sende mail til post@lovenorway.no med sin adresse og mobilnummer :)
Vinnere må melde fra innen 1 mnd etter trekning.

26. november: Vinner av te julekalender ble Kari Louise Bråthen Best og venninne :)
20. november: Vinner av tekalender ble Merethe Vedvik
20. november: Vinner av type 2 munnbind ble Anita Gregersen Bua
15. november: Vinner av 50 pk type 2 munnbind ble ingrid Thunem
13. november: Vinner av 50 pk type 1 munnbind ble Marie Skålnes
11. november: Vinner av retro folkevognsbuss ble Ingunn Knaevelsrud
10. november: Vinner av 5 x 10 pk BYD munnbind ble Anita Berg
5. novmenber: Vinner av lenke med hjerter er trukket: Siv-Åse Eidsmo
5. november: Vinner av 50 pk type 1 munnbind ble Kari Ellingsen
4. november: Vinner av 50 pk BYD munnbind ble Cecilie Vesteng
3. november: Vinner av munnbind ble Haldis M. T. Andreassen
2. november: Vinner av munnbind type IIR, 3A medical ble Rita Henrikke Remøyholm

1. november: Vinner av retro folkevognsbuss ble Anne Karin Karlsvik
30. oktober: Vinner av type I munnbind ble Karin Eriksen
30. oktober: Vinner av sminkekoffert ble Rune Johan Wittingsrud
29. oktober: Vinner av 50 type I munnbind ble Ola Engene
28. oktober: Vinner av 5 x 10 stk munnind ble Kari Rullestad
27. oktober: Vinner av 50 type II munnbind ble Lisbeth Nyborg Viklund
26. oktober: Vinner av julekalender med eksotisk te ble Helene Sjursen
26. oktober: Vinner av type 1 munnbind ble Aina Laustad
22. oktober: Vinner av lykt ble Stine Beate Solrud
21. oktober: Vinner av Porsche vinterdress ble Louella Mekes
20. oktober: Vinner av adventsmagi julekalender ble Anita Fivesdal
18. oktober: Vinner av munnbind type II ble Pia Hellmann Huus
14. oktober: Vinner av munnbind type I ble Lars Sæthre
12. oktober: Vinner av munnbind type I ble Catherine Galvez
10. oktober: Vinner av munnbind til seg selv og en venn ble Ebbe Horneman, og har du en venn som trenger får han/hun også :)
9. oktober: Vinner av bring me a beer sokker ble Trond Christian Hansen
8. oktober: VInner av 50 stk type IIR munnbind ble Kjell Maberg
7. oktober: Vinner av 50 stk type I munnbind ble Line Nilsen
6. oktober: Vinner av prosecco sokker ble Erna Ausland
2. oktober: Vinner av Type IIR munnbind ble Frank Hugo Johansen
30. september: Vinner av 50 stk type I munnbind ble Gro Claffy
28. september: Vinner av 50 stk type I munnbind ble Grete Avseth
24. september: Vinner av bilderamme for barnetegninger ble Heidi Renate Lund
24. september: Vinner av 50 pk munnbind type IIR ble Marianne Saltnes Fagerli
23. september: Vinner av 50 pk munnbind type 1 ble Arvid Ingebrethsen
22. september: Vinner av 50 pk munnbind type 1 ble Tommy Frydenlund
21. september: Vinner av 50 pk munnbind type IIR ble Helene Blabla
20. september: Vinner av 15 pk 50 ml hånddesinfeksjon ble Per Henning Gjuvsland
18. september: Vinner av vinterdress ble Camilla Fredheim
13. september: Vinner av Maud festdrakt ble: Lisa Steffens
30. juli: Vinner av 10 pk med munnbind ble Unni Karin Drage

29. juli: Vinner av strandhåndkle ble Ruth Hovind
24. juli: Vinner av 10 pk munnbind ble Liv Olaug Jensvoll
22. juli: Vinner av Hardangersnipa festdrakt ble Inger Alise Torsvik
8. juli: Vinner av stranhåndkle ble Randi Solberg Amundsen
6. juli: Vinner av Wonder wipes ble Ann-christin Grinde Kvale
30. juni: Vinner av strandhåndkle ble Maria-Victoria Lund-Pedersen
24. juni: Vinner av et solseil ble Laila- Therese Hansen
18. juni: Vinner av badeleke ble Kristian Tollaksen Nilsen
6. juni: Vinner av badeleke ble Knut Erik Berg
2. juni: Vinner av en sminkekoffert ble Karine Jenssen Rundhaug
26. mai: Vinner av en powerbank ble Nina T. Engø
25. mai: Vinner av IQ-nøtt flaskelås ble Lilly-Beth F Hernes
21. mai: Vinner av reisesett med munnbind og flasker ble Monica Lindèn
18. mai: Vinner av rosa TOTE-veske ble Anita Jensen
12. mai: Vinner av Hardangersnipa festdrakt ble Nina Zachariassen
11. mai: Vinner av 1 liter hånddesinfeksjon ble Ruth Ring
6. mai: Vinnar av Tora festdrakt ble Inger Helen Lundegaard

13. april:
Vinnere av Vovi Clean hånddesinfeksjon ble:

Svein Åge Bye
Ivar Klavestad
Line Martinsen
Astrid Fjellanger
Anita Habbestad Skjold

6. april:
Vinnere av Vovi Clean hånddesinfeksjon ble:

Laila Gulliksen
John Sture
Ann Christin Olsen
Rune Olavesen
Siv Merethe Noreide Stokken

11. mars: Vinner av av Tenderflame 2 pk ble Irmelin Dahle
8. mars: Vinner av TOTE-veske ble Sandra May Ommundsen
5. mars: Vinner av flaskelås ble Odd-Jarle Olsen
4. mars: Vinner av valgfri veske ble Nina Nordmand Ruud
3. mars: Vinner av Hardangersnipa festdrakt ble Bente Haugen
28. februar: Vinner av Cemo gorumet sjokolade og tekalender ble Renate Elisabeth Kristiansen
19. februar: Vinner av bacon spekepølse ble Lillemor Halvorsen
14. februar: Vinner av valgfri anorakk ble Ulla Britt Larsson
13. februar: Vinner av Cemo gourmet kalender ble Berit Marie Olsen
1
1. februar: Vinner av en valgfri turbukse ble Nina Steen Strømme
7. februar: Vinner av en sminkekoffert ble Jorunn Kvistad
6. februar: Vinner av Gourmet julekalender ble Ulla-Britt Larsson
5. februar: Vinnar av dashbordkamera ble Hilde-Sofie Haugslett
3. februar: Vinner av 2 pk Tenderflame Lilly ble Arild Sørensen
29. januar: Vinner av valgfri turbukse ble Ida Astrid Horvei
28. januar: Vinner av stekegaffel med termometer ble Nelly Næss
27. januar: Vinner av Emilie genser ble Camilla Reiersdal
21. januar: Vinner av Rosa Tote veske ble Kjersti Løvald Njøten
19. januar: Vinner av sminkekoffert ble Lisbeth Sylstad
18. januar: Vinner av en IQ-nøtt flaskelås ble Knut Erling Person
17. januar: Vinner av turbukse ble Eirin Merete Rosvoll
14. januar: Vinner av en reflekterende weekendbag ble Lill Merethe Bjerkeli
12. januar: VInner av Tora festdrakt til jente ble Linda VIctora Lindberg Larsen
5. januar: Vinner av Hardangersnipa festdrakt til jente ble Nina Helen Machulla

3. januar: Vinner av valgfri turbukse ble Randi Baustad Mathisen

Produktet du valgte er lagt i handlekurven